Çok Üzgünüm :((

Damlamiaaaa

Yavru kediyi sevdikten sonra zaten hep uyuyor kendimi temizleyip ellerimi yikayip kendi kedimi oyle seviyorum biraz once kucagima aldigimda sanki kuyrugu ezilirmişcesine bagirdi beni tırmıkladı.. bu durum beni uzuyor yavru kediye oyle alistim ki surekli gogsumde uyuyor. Kendi kedim odamdayken kapi altından birbirlerine baktılar ve kendi kedim tısladı kediye zarar vercek diye korkuyorum. Kokusunu alsa bile rahatsiz oluyor kedim hic yan yana koymadim onlari korkudan oyle yapmalimiyim beklemelimiyim Nasıl alışcaklar kendi kedim zaten normal de asabi bir kedidir :D Cevaplar icin tesekkurler ♡♡

3 CEVAP

aleyn

oda kapısının iki tarafına mama kaplarını koyup aynı anda sevdikleri bi mamayı verin her gün bi kez mesela. yavru kediyi sevdikten sonra elinizi yıkamadan kedinize sevdiği bi mamayı elinizden yedirin ödül maması olabilir ve bunu tekrarlayın başta tıslayabilir ama denemeye devam edin. aynı şeyi kendi kedinizi sevdikten sonra yavru kediye yapın böyle böyle birbirlerinin kokularını sevdikleri bir şeyle eşleştireceklerdir. ve biraz da zaman tabii en az 2 hafta zaman tanıyın..

Damlamiaaaa

Güncell

Damlamiaaaa

Çok tesekkurler :)