Veterinerden Gelen Kedime Evdekiler Tıslıyor

34Mine34

Arkadaşlar kedimi kısırlaştırdım 2-3 gün oldu ve ayrı odada iyileşmelerini bekliyorum ama diğer kedilerimi yaklaştırdığımda tıslayıp pati atıyorlar ne yapmam gerekiyor

3 CEVAP

Emirrckr

Benim anne ve kızında da yaşamıştık.
Elbet birbirlerini gördükçe eski kokular sayesinde hatırlıyorlar sonuçta kediniz kendini toparladıkça üzerini yalayacak ve klinik,ilaç kokusundan arınacak.
Bizimde ilk başlarda tıslamalar olmuştu,sonradan düzeldiler.
Bir daha o eski bağı yakalayamadık ama bizimkilerin ilişkisi anne-kız ilişkisi olduğundan zaten belli bir yerden sonra anne kedi,yavrusundan uzaklaşmak için araya bir mesafe koyuyor.

Ahudr

Ayni seyi benim anne kedim de ogluna yapmisti zamanla geciyor kedinizin tuylerini de nemli bir bezle temizleyin uzerine sinen kokulardan arindirin

34Mine34

Peki serbest birakmali miyim 3 gun oldu daha nolur nolmaz diye yaklastirmamaya calisiyorum kucagimda tutuyorum diger kedileri aniden ameliytli olana saldirmasin diye ama tislayip geri kaciyor nasil alistirdiniz?