Kedim Mama Yerken Stres Yapıyor

Erkek scotih fold kedim var 5 yaşında mama yerken yanında beni istiyor ama artık bunu geceleri yapıyor yanında otursam ayakta beklesem yada sevsem sürekli tedirgin yemiyor mamasını evin içinde çığlık atıyor resmen ve sinirden idrar püskürtmeye başladı mama kabının önünde oturuyorum artık sürekli gelip yesin diye canı isterse yiyor sonrada üzerini kapamaya çalışıyor nedenini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

6 CEVAP

Baktırdım sağlıklı enfeksiyonu yok ama biz engel olsun diye kullanıyoruz hapı veteriner tavsiyesi ile

kj0122

Anladım takipteyseniz bir şey diyemiyceğim başka çözüm yolu gelmedi aklıma ilk kedim bende çok pek bilinçli değilim en kısa zamanda bebeğinize çözüm bulursunuz inşAllah sağlıcakla

kj0122

Çığlık atması idrar püskürtme mama üstü kapama (iştahı kapanmıştı bizde) 2 duruma işaret birisi kızgınlıkta (kısırlaştırdıysanız eliyorum) diğeride böbrek ve idrar yollarından şikayeti olabilir tuvalet takibi yapın az ve sık idrarlama varmı idrar yaparken bağırıyor mu bunlar sadece tahmin kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak fikir yardımcılığı yaptım budur kesin diyemem hekiminiz doğru teşhisle daha sağlıklı bilgilendirecektir emin olun kliniğe ziyaret edeceğiniz zaman kontrol ettirin değerlendirin derim sağlıcakla

Kedim 5 yıldır böyle takıntılı k haline getirdi idrar yolları için hapı var 2 yıla yakın kullanıyoruz aslında ama susmuyor sürekli bağırıyor bağırdıktan sonra idrar yapıyor sürekli evi kokluyor

kj0122

Ultrasonla böbreklerine ve idrar kesesine baktırdınız mı peki?

kj0122

Ultrasonla böbreklerine ve idrar kesesine baktırdınız mı peki?