Kedimin Zıplaması Dikişlerine Zarar Verir Mi?

Snzlc

Dişi kedimi bugün kısırlaştırdım. Veterinerden geldiği gibi yataklara masa üstlerine zıplamaya başladı. Tutamıyoruz. Aynı durumu yaşayıp dikişi patlayan kediniz oldu mu?

3 CEVAP

Sabisim

Veteriner bana çok yüksek yerlere zıplayıp tırmanmadığı sürece bir şey olmaz demişti. Benim kedimde yataklara ve yatak başlığına zıplayıp duruyordu. Bir sıkıntı olmadı.

KedicikUzum

Benim kedim de dolabın üstüne bile çıkıp atladı, zımba dikisi yapmıştı veteriner, bir şekilde ne yapıp etti dikislerini söktü, 2 haftada veterinerle en az 50 kere konuştuk ama şuan çok iyi, bir sorunnolmaz diye düşünüyorum.

Mini2019

Ben alttan yaptırmıştım ameliyatı. Benimki çok yaramaz olduğu için yakalığı söktü attı. Hopladı zıpladı. Dikiş bölgesinde fıtık çıktı.
Dışarıdaki kediler kısırlaşıyor ve normal hayatlarına devam ediyor. Biz biraz titizleniyoruz sanırım