Yetiskin Erkek İle Yavru Kedi Nasıl Anlasir

Honolulu

Merhabalar. 3 yaşında erkek bir kedim var. 4 gün evvel de iki aylık yavru erkek kedi sahiplendim önce büyük kedi boğazını sıkar gibi yaptı kıskandı odalarını ayırdım. İki gündür yanana uyuyorlar. Büyük kedim yaladı uyuttu. Hah dedim tamam oldu bu iş derken bu akşam büyük kedim uzaklıklar cansel ilişki hareketlerine girdi. Büyük kedim kısır ama bu beni çok telaslandirdi. Ne yapmalıyım bunlar alınacaklar mi 4 günde hayattan soğudum. Ikisini de veremem. Birileri yorum yapsın lütfen cidden bunaldım.

1 CEVAP

aslihan_e

Yan yana uyumalarına izin vermeyin, yan yana yatınca oluyor bazen öyle. Yavru büyüyünce müsaade etmez zaten.