Acil Yardım Edin :(

aslitopucar

Kedimin karnının bir tarafı şiş şiş olmayan tarafını elleyince çok kızıyor şiş olan yere masaj yapıyorum o tarafa kızmıyor o şişlik ne olabilir acaba

4 CEVAP

emrezrtrk

Son zamanlarda asiya gittiniz mi?
Kedinizin yaşı ve cinsiyeti nedir

aslitopucar

Evet 3 gün önce karma ve iç parazit aşısı yapıldı 2,5 aylık bir dişi @emrezrtrk

midesi küçükse fazla mama yemiş ve şişmiş olabilir karnının üstüne düşmüşte olabilir çok uyuyorsa fazla mama yemiştir benim kedimede olmuştu

emrezrtrk

Ben asidan dolayı bir şişlik olabilir diye düşündüm ama benim kedim karnına dokunmaamizi sevmiyor belki sizin kediniz de sevmiyirdur şişlik için veteriner hekiminize danismaniz iyi olacaktır