Dış Parazit Sonrası İştahsızlık Acil Destek Lütfen

alikooseee

fiprovet dış parazit damlası veterinerden almıştım doğru şekilde damlattım 1 tüp tavşanıma ancak ister istemez oraya patisini getirdi diliyle uzanmaya çalıştı bir şekilde ilacı damlattıgım yerle teması oldu ve 2 gündür iştahı yok su içmiyor yemek yemiyor ot yemiyor sadece biz elimizle zorla bir kaç parça ot veriyoruz suyu şırıngayla içiriyoruz veterinerle görüştüm 2 3 güne geçer dedi ancak hala aynı allah rızası için yardımcı olun

1 CEVAP

hellothere

başka bir veterinerle daha görüşün bence 2 gün fazla geldi bana veterinerin kendi bilgisizliği de olabilir