Saldırgan Kedi Nasıl Sakinleşir?

Buse_odm

Arkadaşlar son 5 aydır çok saldırgan günde 2 saat oyun oynatıyorum yorulsun diye mutfakta iş yaparken özellikle uyurken çok saldırıyor mama değerleri ideal 1 hafta mamasız kaldı evde değerlerine göre mama yaptım hani bakıyorum hata nerde diye bu gün gözüme saldırdı kanıyor gözümden olacaktım benim yerimde küçük kardeşim de olabilirdi ne yapmam gerek

4 CEVAP

ill

Gimcat'in relax macunları var onlardan verebilirsiniz kediler için sakinleştirici +vitamin katkılı tabletler var mamasına ezip katabilirsiniz. Oyun oynatırken elinizle veya ayagınızla oynatmayın yoksa sizi her gördüğünde ısırmaya calısır.

Tolga_yay26

Merhaba bu konu hakkında tecrübemi paylaşayım kedi oynayacak hırçınlaşıp bir an sevimli şirin görünecek diye kesinlikle kedinize elinizi yüzünüzü oyuncak yapmayın özellikle karın bölgesini sevdirirken yada sevdirmezken aşırıya gitmeyin kediye hayır demenin ne olduğunu öğretirseniz oda size karşı yapmaması gerekeni öğrenecektir elinizi ıssırmaya çalıştığı an biraz sert sesle hayır derseniz yüzünüze bakar ve vücut dilinizden anlar korkutacak şekilde saçma sapan bagırıp pesssttt püsssst bu şekilde bagıranlar hariç onları hayvan sevgisinden yoksun kılıyorum

Tolga_yay26

Merhaba bu konu hakkında tecrübemi paylaşayım kedi oynayacak hırçınlaşıp bir an sevimli şirin görünecek diye kesinlikle kedinize elinizi yüzünüzü oyuncak yapmayın özellikle karın bölgesini sevdirirken yada sevdirmezken aşırıya gitmeyin kediye hayır demenin ne olduğunu öğretirseniz oda size karşı yapmaması gerekeni öğrenecektir elinizi ıssırmaya çalıştığı an biraz sert sesle hayır derseniz yüzünüze bakar ve vücut dilinizden anlar korkutacak şekilde saçma sapan bagırıp pesssttt püsssst bu şekilde bagıranlar hariç onları hayvan sevgisinden yoksun kılıyorum

ssedef28

kısırlaştırın. evde değerlerine göre nasıl mama yaptınız