Kedim Hamile Mi?

Yazlıktayken kızgınlıkta olan kedim kaçtı ve maelesef yakalayamadık yazlıktan eve döndük 1 hafta boyu yazlıkta kaldı bu arada kedi sokak kedisi yazlıktan sahiplendik 1 hafta geçtikten sonra yazlığa geldik kedimde eve gelmişti ama kızgınlıktan çıkmıştı tekrar onu sokaktan aldım evde bakıyorum şuan memeleri şiş galiba hamilelik belirtisi birde sürekli farklı yerlerde yerleri eşeliyor hamileyse neler yapmam gerek hamile değilse neden sürekli yerleri eşeliyor

1 CEVAP

Miyoshka

Merhaba.Memede renk koyulaşması bi göstergedir ancak başka belirtiler de olmalı iştahı açılır sabah bulantısı olur kadınlardaki gibi kusma da olur sabah genelde..Lakin şansa bırakmamanız gerekir mutlaka muayene olmalı bir veteriner hekime🙋‍♀️ Zira başka bir probleme delaletse bekletmeye gelmez.Eğer hamile ise hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebeler:) Değilse mutlaka kısırlaştırmanızı öneririm sağlığı ve refahı için.Sevgiler