Kedimin Burnunun Üstünde Böyle Kahverengi Şeyler Var.

Kedimin burnunun üstündeki bu kahverengi şeyler nedir acaba? Mantar ile ilgili bir durummu? Doğum lekesi değil, önceden yoktu yani. Bu bir hastalık mı araştırma yaptımda pek birşey bulamadım yardımcı olurmusunuz tehlikeli bir şey mi

3 CEVAP

Mini2019

güneş yanığıysa crystalin sürmeyin. Beyaz kediler güneşte çok kalmamalı. güneş onlar için iyi değil. Güneş yanıkları beyaz kedilerde çok ciddi cilt problemlerine dönebiliyor. Cilt kanseri gibi..

Mini2019

Güneşte kaldı mı kediniz ? Eğer güneşte kalmadıysa ve Evde crystalin varsa pamuğa döküp birkaç gün silin. ilerlerse veterinerin görmesi iyi olur.

Evet sürekli bolca güneş alan kapalı camlı balkonumuzda dışarıyı izliyor. Crystalin'i deneyeceğim