Lütfen Yardım Edin

esraisssk

Ben bir kedi sahibiydi bir kaç hafta önce ikinci bir kedi sahiplendim ilk kedim normalde çok oyuncu, hareketli ve bana çok düşkündü ancak şu an çoğunlukla uyuyor normal mi

4 CEVAP

AhsenAise

Havalar ısındı belki sıcaktan etkilenmiştir ,değil ise depresyon ihtimaline karşın biraz fazla sevgi ve alaka gösteriniz,bazı kedi ve köpekler ikinci bir canı kabullenemiyor

AlbayFatmanur

Depresyona girmiş olabilir. İlginizi arttırın. Oyun oynayın. Bu süreçte bağışıklığının düşmemesi önemlidir. Vitamin takviyesini aksatmayın. İştahı da umarım yerindedir.

CakilYavrukus

İkinci kediden dolayı psikolojisi bozulmuş zamanla alışacaktır ama cok zorunlu değilse ikinci kediyi keşke almasaydınız

akbas1

İki kedi ev de her zaman daha iyidir bizimkilerde uyuyor bu ara