Kedim Doğum Yaptı

Lina20

Kedim iki gün önce doğum yaptı. İlk hamileliğiydi ve bir tane yavru oldu. İlk hamileliginden ötürü bir yavru normalmidir. Biz iki yavru bekliyorduk. Hala yavrular varmıdır diye beklerken baya sakinleşti yemegini yiyebiliyor. İçinde yavru kalabilme olasılığı nedir? Çok az bir kırmızı alıntı geliyor bu normal mi?

1 CEVAP

duman2707

İlk doğumda 1-2 yavru görülüyormuş ama benimki 4 tane doğurdu
yani kesin bi kanı değilmiş
doğumdan sonra birkaç gün sızıntı şeklinde kanama olabiliyor o normalmiş ben veterinerimize danışmıştım
ama yavru kalıp kalmadığı hakkında en net cevabı veteriner verir ultrasonla bakıp
yine sizde karnını elleyerek kontrol edebilirsiniz bi şişlik ya da sertlik var mı diye ama böyle anlaşılması zor olur