Hamile Kedimden Sarımsı Akıntı Geldi

Yusufp

merhaba arkadaşlar 15 20 gün önce sokaktan hamile kedi sahiplendim ve 1 2 gün içinde doğum yapacağını düşünüyorum karnı çok fazla şişkin ve yürümekte zorluk çekiyor. dün tararken sarımsı bir akıntı geidiğini ve orda kuruduğunu gördüm çünkü kedi poposuna karnından dolayı yetişemiyor o an fotoğraf çekmek aklıma gelmedi ama ılık bezle temizledim kokusu var mı yokmu bilmiyorum dikkat etmedim sizce doğumu yaklaştıgı için normal mi böyle bir akıntı gelmesi:?

7 CEVAP

mosmos

pek bilgi sahibi değilim bu konuda kedim iki kere doğum yapmış olmasına rağmen. hiç dikkat etmemiştim. yürümekte zorluk yaşayacak kadar şişkinse yakında doğurması gerekir. ama bazı doğumlarda yardım gerekebiliyor. umuyorum ki bundan kaynaklı değildir akıntısının sebebi. bu arada yavruların hepsini aynı gün doğurmayabiliyorlar. haberin olsun.

Yusufp

Evet memeleri de yavaştan dolmaya başladı en fazla 3 gün sürer diye düşünüyorum doğum yeri arıyor sürekli doğum yapacağı yerde uyumaya başladık normalde hiç girmezdi
Bakalım hayırlısı her anını takip ediyorum

Yusufp

Evet memeleri de yavaştan dolmaya başladı en fazla 3 gün sürer diye düşünüyorum doğum yeri arıyor sürekli doğum yapacağı yerde uyumaya başladık normalde hiç girmezdi
Bakalım hayırlısı her anını takip ediyorum

Yusufp

Evet memeleri de yavaştan dolmaya başladı en fazla 3 gün sürer diye düşünüyorum doğum yeri arıyor sürekli doğum yapacağı yerde uyumaya başladık normalde hiç girmezdi
Bakalım hayırlısı her anını takip ediyorum

Yusufp

Evet memeleri de yavaştan dolmaya başladı en fazla 3 gün sürer diye düşünüyorum doğum yeri arıyor sürekli doğum yapacağı yerde uyumaya başladık normalde hiç girmezdi
Bakalım hayırlısı her anını takip ediyorum

Yusufp

Evet memeleri de yavaştan dolmaya başladı en fazla 3 gün sürer diye düşünüyorum doğum yeri arıyor sürekli doğum yapacağı yerde uyumaya başladık normalde hiç girmezdi
Bakalım hayırlısı her anını takip ediyorum

Yusufp

Evet memeleri de yavaştan dolmaya başladı en fazla 3 gün sürer diye düşünüyorum doğum yeri arıyor sürekli doğum yapacağı yerde uyumaya başladık normalde hiç girmezdi
Bakalım hayırlısı her anını takip ediyorum