Exculision Mama Markası

SelinAvsar

Merhabalar, exculision kedi maması nasıl bir mama bilgi alabilir miyim? Kuzu etli mama almak istiyorum da.

2 CEVAP

Melek12316

Daha önce petshop önerisi ile kullanmıştım.et oranı yüksek demişti kediden kediye değişir benim yavrumda çok tüy dökümü yaptı ne kadar vitamin desteği yapıp kan değerlenlerine baktırdığım halde. Proplan döndük mecbur vet tavsiyesi ile bol patili günler dilerim

yumik

İçeriği baktığınızda güzel gibi duruyor ama çok fazla idrar yolu şikayeti var ben de almadım vazgeçtim o yüzden