Annesini Kaybetmiş Yavru Kedi

Busrakrtl

Bir anne kedi binamızın deposunda kalıyordu doğum da yapmış sanırım, anne kedi ve yavrular nereye gitti bilmiyorduk ama bir baktık yavrulardan biri depoda kilitli kalmış. yavruyu çıkartıp mama falan verdik ama aşırı korkuyor elimizi parçaladı hatta o yüzden eve de alamadık. Annesi sesini duyar bulur çocuğunu diye deponun olduğu kattaki dış kapıyı açık bıraktık ama şöyle bir durum var giriş katta kedi bakanlar var ve kedileri bazen dışarıda geziyor, acaba gelip yavru kediye zarar verirler mi? bir de annesi bulamazsa ne yapmak lazım acaba

1 CEVAP

aslihan_e

Elinizi parçalayacak kadar yakınlaşabiliyorsanız üstüne havlu atıp tutabilirsiniz. Sokak kedilerinin kaderi bu maalesef, eğer biri ilgilenmezse hayatta kalamaz, mama veren olursa şansı varsa yaşar.