Kedi Balkon Sinekliği

aoeo10

kaydırılıp açılan camlı balkonlar var ya onlar için uygun sineklik var mı acaba?
ben sadece düz pencere içi olanları bulabildim

2 CEVAP

iozksn

Bunu ben de arıyorum açıkcası.
Bir yere sordum, gelip baktılar, sizin balkonunuza olmaz dediler, çünkü sadece pimapen balkonlara yapabiliyorlarmış.
Ancak karşı binada birisi cam balkonuna 2 kanat büyüklüğünde bir profile sineklik yaptırmış, dışarıdan üst ve alt kısımlara monte etmişler. Böylece o iki kanat açıldığında boşluğu sineklik kapatmış oluyor. Resmini ekleyeceğim.
Bizim balkonda sorun küçük olduğundan dolayı (sadece 3 kanat) kanatlar açıldığında dışarıya parçaları çıkıyor, sıfır profil takılmasını engelliyor. Mutlaka boşluk kalır yani. Belki daha büyük balkonlar için böyle bir çözüm olabilir. Maliyetini ise bilmiyorum ne yazık ki.Cam Balkon Sineklik

iozksn

https://drive.google.com/open?id=1G5QitZVBGYEuruImk5XgyENVhJNV339e
Adresinden resme bakabilirsiniz.
Yazılan cevabı silememek veya düzenlemeyememek de kötüymüş.