Nd Somonlu Portakallı Mama Sahte Mi

Meloooo

Nd nin somonlu portakallı 10 kiloluk ürününi satın aldım.Mama tanelerinin içerisinde saman gibi var plastik ip gibi şeyler buldum.Daha önce bu mamayı kullanmamıştım.Kedimin kakasında kırmızı pıhtı gibi sümüksü bir şey buldum ve kakalarının rengi iyice koyulaştı.Yemelerinde ve davranışlarında sorun yok ama kedimin biri mamayı yedikten sonra bir iki kere kustu bu mamanın rengi normal mi yaklaşık 10 gündür kullanıyorum.Daha önce kullananlar bilgi verebilirse çok acil korkuyorum

7 CEVAP

aliseyran

Bende normalde her ay nd ocean 1.5 kiloluk alırdım maliyetinden dolayı bende sizin aldığınız 10 kiloluktan aldım ve kedim ilk 1-2 hafta kustu ar dından bir süre kusmadı devam eden aylarda 1-2 kez daha kusmuştu yani 5-6 aylık süreçte çok rahat 6-7 kere kusmuştu. Ama bir sağlık problemi yaşamadım. Kedinizin kustuğu mama olduğu gibi duruyor mu ? Yoksa çinenmiş şekilde mi duruyor ona bakabilir misiniz?

Meloooo

Çiğnenmemiş şekilde taneler belli oluyor zaten mamayı yer yemez kusmuştu acaba hızlı yediği için midir? Beni mama içindeki o saman tanesi gibi ipler rahatsız etti

Meloooo

Çiğnenmemiş şekilde taneler belli oluyor zaten mamayı yer yemez kusmuştu acaba hızlı yediği için midir? Beni mama içindeki o saman tanesi gibi ipler rahatsız etti

Meloooo

Çiğnenmemiş şekilde taneler belli oluyor zaten mamayı yer yemez kusmuştu acaba hızlı yediği için midir? Beni mama içindeki o saman tanesi gibi ipler rahatsız etti

Meloooo

Çiğnenmemiş şekilde taneler belli oluyor zaten mamayı yer yemez kusmuştu acaba hızlı yediği için midir? Beni mama içindeki o saman tanesi gibi ipler rahatsız etti

Meloooo

Çiğnenmemiş şekilde taneler belli oluyor zaten mamayı yer yemez kusmuştu acaba hızlı yediği için midir? Beni mama içindeki o saman tanesi gibi ipler rahatsız etti

aliseyran

Benim kedim de bazı zamanlar mamayı hiç çiğnemeden yiyor ve 5 dakika sonra kusuyor.
Mamayı düz bir zeminde vermeyi deneyin, mamalar toplanmayacak şekilde olabilir.
Mama da kedinizin tüyü varsa haftada 2-3 kez malt vermeyi deneyin.
Ama bunlardan kaynaklanmıyor ise en iyi seçenek bir biyoykimya yaptırmanız.