Evde Yaş Mama Saklama

Willy-Wonka

Merhabalar kedime nutri feline dışında yaş mama vermiyorum içeriği sadece et olduğu için. Ama şu sıra alamadım ben de evde yapayım dedim tavuk göğsü, kabak ve çok az basmati pirinç haşlayıp rondodan geçirdim. Biraz fazla yapmışım dolapta mı durmalı yoksa buzluğa atıp çıkartabilir miyim daha sonra siz nasıl yapıyorsunuz

2 CEVAP

yumik

Ben hiç evde yapmadım ama buzlukta durması daha iyi gibi

mosmos

buzluğa atman en iyisi olacaktır. her seferinde bütün olarak çözdürmemek için de porsiyonlama yapman lazım.