Dışkları Sıvı Ancak Halsizlik Vb Hiçbir Durum Yok Vete Gitmeli Mi Biraz Daha Gözlemlemeli Miyim?

BaharEj

Merhaba, evde 3,5 aylık 4 miniğim var ve iki tanesinin tuvaletleri sıvı.Bugün biraz pirinç ekledim mamalarına karınlarında hafif gurultu var ancak halsizlik vs başka hiçbir durum yok. Birkaç gün daha gözlemlemeli miyim yoksa direk vete mi gitmeliyim sizce?

1 CEVAP

aslihan_e

İç parazit için ilaç verdiniz mi? Maddi durum sıkıntı değilse tabi ki böyle durumlarda hastalık ihtimaline karşı erkenden vete gitmek gerekiyor. Sıvı, ne derece sıvı? Bildiğimiz akışkan su gibi mi? Öyle ise biraz daha risklidir. Parazit için bir şey yapılmadıysa önce o ihtimal elenmeli.