Kedim Egzama Veya Mantar Mı Yardımcı Olabilir Misiniz?

Selimekaya

Herkese selam 3 kedi sahibiyim ve kedilerimden birinin çenesinde görseldeki gibi bir şey var egzama veya mantar mı yardımcı olabilir misiniz

4 CEVAP

Mantar başlangıcı olabilir benim kedimde de vardı çok hızlı yayılıyor bir veterinere kontrol ettirin

naz96

Veterinere götürün onlar bi cihazla bakıyorlar yeşil görünürse mantar oluyormuş onun dışında tahlil yaparlar muhtemelen.

Selimekaya

Teşekkür ederim ilçede yaşadığım için götürebilme ihtimalim yok bugün veterineriyle görüştüm travazol krem tavsiye etti ama kesin de bir şey söylemedi egzamamı mantar mı yoksa başka bir şey mi bilmiyorum gerçekten bi de kaymak dışında iki kedim daha var onlara da geçmesinden korkuyorum

Selimekaya

İrem hanım veterineriniz nasıl bir yol izlemişti yardımcı olabilir misiniz