Kedi Kumu Önerir Misiniz

Reflex aktif karbonlu kedi kumu kullanıyordum ama değiştirmek istiyorum hangi markayı önerirsiniz?

2 CEVAP

BiciriginAnnesi

Her marka kumu kullandım istediğim gibi ne topaklaştı ne de koku hapsetti .
Son 4-5 aydır trndyl sitesinde Petfor diye kuma rastladım sonunda aradığım kumu buldum bende 3 kedi olduğu için mecbur 20 lt alıyorum hem daha ekonomik he de daha hesaplı .
Toprak kokulu olan ve aktif karbonlu olanı kullanıyorum kokusuz olan kumları tercih ediyorum size de mutlaka bu kumu tavsiye ederim

Hem doğal hem tozutmuyor topaklaşmasi da süper uzun sürede gidiyor

Poki

Toi Moi denemenizi tavsiye ederim.