Hangi Mamayi Kullanıyorsunuz?

dionyst

Yaz geldiği için Bade nin tuyleri fazla dökülüyor.Mamadan olabilecegini dusundum ama havalar isininca basladi.Tüy dökümünü biraz daha azaltacak bir mama var mı?

11 CEVAP

felishuman

n&dnin diyet maması olduğunu ilk kez sizden duydum. neye dayanarak söylediniz bunu? tüy dökümünü azaltmak için tavuklu yerine balıklı mamaları tercih edebilirsiniz.

Gul36

N&D diyet maması değildir, kulak asmayın. Bir Proplan'dır tutturmuş gidiyor arkadaş. :D

Biz Acana Grasslands ve ton balıklı Schesir yaş mama kullanıyorduk- kışın ve ilkbaharda tüy dökümü bayağı azalmıştı. Şimdi yine başladı. Bunun üzerine Şadanlar Pet'le yaptığım bir görüşmede veterinerlerinin Acana Pacifica'yı önerdiğini söylediler. Ancak Acana'yı her kedi yemiyor, her kediye de yaramıyor. Bi numune rica edip denemek lazım.

Ceronimo-

Kullandığınız mama neyli? Tavuklu mamalar daha çok tüy dökümü yapıyor özellikle bu havalarda. Balıklı mama kullanabilirsiniz.

Ceronimo-

Bütçenizi bilmiyorum fakat biz N&D düşük tahıllı morina balıklı&portakallı kullanıyoruz. Bizimki de tavukludan bıkmıştı bir süre sonra, bunu severek yiyor aylardır.

burlo

N&D kuzulu ve yaban mersinli mamaya geçtim birkaç gün önce iştahla yiyor. deneyebilirsiniz

Dmldsl123

pro plan kullanıyorum gayette iyi nd mamasından kediler kilo almıyor çok zayıf kalıyo ve nd maması diyet maması

dionyst

Tavukluydu onu değiştirmiştik tuy doktugunu ogrenince .Balıklıyı sevmeyerek yiyordu onerebileceginiz marka var mı?

dionyst

Çok teşekkürler

dionyst

Kediden kediye değişiyor.İnsan kararsız kalıyor cesitlilikten ya..

dionyst

Tavuklu ve balıklıdan bikti bizimkisi önerilen markalardan alip seçimi ona bırakacağız

dionyst

Anladim tavsiyelerinizi göz önünde bulundurup iyi gelene devam edeceğim.Hepinize teşekkür ederim