Kısırlaştırdığım Kedim Bir Gündür Hiç Bir Şey Yiyip İçmiyor

Durukj

Dün 8 aylık kedimi kısırlaştırdık.Veteriner ameliyattan sonra 4 saat yemek ve su vermeyin dedi ondan sonra verebilirsiniz dedi.Ama şu an neredeyse bir gün geçti ve kedim dünden beri ne bir şey yiyor ne de içiyor tuvalete bile gitmedi sadece uyuyor.Bu normal mi?

3 CEVAP

songuladali81

Sevdiği şeylerden yedirmeye çalışın. Krema kedi ödül maması. Yaş mama verin. Artık bir şeyler yemesi lazım.

aslihan_e

Yemiyorsa şırınga ile besleyin. Bağışıklığı düştüğü için burnu tıkanmış olabilir, koku alamazlarsa yemezler. Boğazı tahrişe bağlı ağrıyor olabilir. Tuvalete gitmesi gerekli, şırınga ile kendisi yutacağı şekilde yavaş yavaş su içirin. Kusma olursa acil vete götürün.

Busra6061

Ben 2 tane kedimi kısırlaştırdım 1.5 gün yemediler sonra düzeldiler ama normal o ama yine de hekiminize bir sormakta fayda vardır geçmiş olsun