N&D'nin Hangi Mamasını Kullanıyorsunuz ?

Selma_

N&D mamasının bırcok cesıdı var bılıyorsunuzkı (orn. tahılsız balık ve portakallı , tahılsız tavuklu ve narlı,kuzu etlı yaban mersınlı tahılsız,bıldırcın etlı ve balkabaklı.bunlar sadece bırkacı sizin bildiginiz baskada olabılır ) Siz N&D'nin hangı mamasını onerırsınız ? yada hangisini kullanıyorsunuz ?

8 CEVAP

sophiee

ND nin evet bir kokusu var ama tolere edilemeyecek bir koku olduğunu düşünmüyorum.

sophiee

Biz tavuklu narlıdan sonra kuzulu yaban Mersinli tahılsıza geçmiştik. Büyük bir iştahla da yemişti :)

burlo

royal canin indoor kullanıyordum. 4gün önce N&D düşük tahıllı kuzulu yaban mersinli mamasına geçtim. en nefret ettiğim şey mama kokusu ve bu mamanın inanılmaz ağır bir kokusu var. fakat tabağında sürekli mama bırakan kedim silip süpürdü tüm mamayı :)

Morina balıklı mamasını kullanıyorum tüylerine çok iyi geldi severek yiyor kedim :)

cakil_18

Tahılsız tavuklu narlı kullanıyoruz, iyi bir mama ama çok ağır kokuyor gerçekten :(

Selma_

daha onceden tavuklu ve narlı dusuk tahıllı aldım fakat o mamayı yemeyı bıraktı severek yerken sımdı yemıyor . bu yuzden N&D'nin baska bır mamasını arıyorum. N&D2nin fiyatlarında baska bır mamada olabılır ama ben N&D tercıh ederım yınede:)

cakil_18

Tahılsız tavuklu narlı kullanıyoruz, iyi bir mama ama çok ağır kokuyor gerçekten :(

Castielthecat

Castiel yaklaşık 1 ay acana pacifica kullanmıştı ama son 2 haftada mamayı yedikçe bütün olarak kusuyordu ve veteriner de yavru kedilerin bazen bu tarz mamaları kaldıramadıklarını söyledi. Aynı zamanda çok kaliteli bir mama da olsa kediden kediye değişiyor sonuçları. Yaklaşık 2 gündür n&d narlı tavuklu yavru kedi maması kullanıyorum artık kusmuyor ve önce koklayıp bıraksa da şu anda iştahla yiyor. Tabi annem bu mamanın kokusundan çok da hoşlanmadı ama bizim için önemli olan onun sağlığı.