Kedimin Cinsi Hakkında Yardımcı Olur Musunuz?

Kedimi 2022 yillarinda sokakta buldum. Veterinere cinsini sordugumuzda ise bizi cevapsiz birakti. Kedim 2 yaşında sayılır. Cinsi hakkında bize yardımcı olur musunuz? Huylarından bahsetmem gerekirse benim boynuma atlıyor ve yüzümü yalıyor. Sanki kendi yavrusuymuşum gibi. Sürekli de ya koynumda ya da üzerimde yatar.

4 CEVAP

Narcostic

Huyları açısından çook şanslısın. Evde favori insanı zaten sensin. Çok da sevimli bir kedi. Bence kesinlikle tekir kırması ama longhair olan hangi bir ırkla bilemedim.

Merhaba yavrunuza sağlıklı uzun ömürler diliyorum bence norveç orman ve tekir kırması :)

Emirrckr

Benim kızımda bunlardan :))
Uzun tüylü tekir diye zannediyorum.
Kışın tüyleri daha da gürleşiyor,aslan gibi yelesi falan oluyor.

Okan3439

Kediniz uzun tüylü tekir çok tatlı maşşallah 🥰