Bildiğiniz Üniversiteler?

brtnerzncn

1 yaşında Cocker cinsi erkek bir köpeğim var. 4 aylıkken birinden sahiplendim. Yaklaşık 2 ay önce epilepsi nöbeti gibi diyim şeklini anlatmak için bir şey yaşadı 2 kere oldu gün içerisinde ve hemen veterinere gittik bize üşütmüş olabileceğini veya nörolojik bir problem olabileceğini söyledi ateşini ölçtü 39 falandı sanırım yüksek dedi ateş düşürücü yaptı. Eğer bir daha olursa gelirsiniz kan testi yaparız dedi. Eve geldik ve köpeğim düzeldi herhangi bir problem olmadı. Oturup konuşunca hasta olduğu gün evde camların açık olduğunu hatırladık demek ki üşüttü dedik. Bugün yine aynı problemi yaşadık fakat veterinere götüremedim o zaman uberle gitmiştik şimdi onlarda almıyolar. Veteriner çok uzak köpeğim yorgun taşıma çantası falanda yok. Bende aradım telefondan ateşini ölç dedi ölçtüm 38 çıktı. Normal dedi. Üniversitelere götürüp araştırman lazım dedi. Fakat ben hiç bilmiyorum ve maddi olarak durumumuz pek iyi değil. Ama onu çok seviyorum ve onu acı çekerken görmek beni kahrediyo. Uygun fiyatlı yardım edebilcek yerler yok mudur? Nolur bilen varsa yardımcı olsun yalvarırım.

1 CEVAP

Aysetaha

Benim bildiğim avcılar veterinerlik fakültesi var duyduğuma göre fiyatların gayet düşük olduğu konuşuluyo.Çok geçmiş olsun çok üzüldüm gerçekten de..maddi durum gerçekten böyle durumlarda çok lazım oluyo çaresizlik çok zor bişey inşallah iyi uygun bi fakülte bulursunuz..