Kedim İp Yuttu Acil

Ardadilbaz

Merhabalar tam 2 gün önce kedimin lif yapılan ipliği yediğini farkettim ne kadar yediğini bilmiyordum. Direkt 3-4 ml zeytin yağı 3 ml balık yağını içirdim siringayla.
2 gündür günde 2 kez yaptım yaş mama felanda yedirdim. Hergun akşam tuvalet yapan kedi 2 gündür yapmıyor. Ağrısı kusması hiçbirseyi yok sadece biraz durgun gibi.veterinere götürecek paramda yok.yarin uygun olursam fakülteye goturcem sizce ne olmuştur hiç kusmadi 2 yaş mama birsuru sıvı verdim.

6 CEVAP

ssedef28

önceden de yediyse niye daha dikkatli davranmıyorsunuz ne kadar sorumsuzsunuz. kedinizi veterinere götürmek zorundasınız kaybetmek istemiyorsanız. yarın da uygun olamazsanız artık kediniz çatlayıp ölecek

Nehn

İpin bağırsaklarına dolanma ihtimali çok yüksek eğer tuvalete de çıkamıyorsa mecbur ultroson gibi bir şeyle bakılmak zorunda

Ardadilbaz

Not önceden yediğinde çıkartıyordu.

Ardadilbaz

Arkadaşlar kedi dün sıçtı ama içinde iplik yoktu yemedimi acaba.
Yada yedide icindemi kaldı bilemiyorum kedinin hal ve tavırları düzgün yemekte yiyor ama normalde 3 öğündu şimdi 1 öğün

Ardadilbaz

Yarında tuvalet yine geç yaparsa çıkmazsa bişey yemek yemezse ultrasona götüreceğim.
Durumu ağır olsa bugün gotururdumde
Yarın fakülteye goturcem