3 Haftalık Kediler Anne Sütü Dışında Beslenir Mi

Nehn

Bir anne kedi yavrularını bizim bınaya getirmiş ama binada kedi beslemek yasak sürekli şikayet ediyolar. Yavru kediler araba tekerlerinin içine saklandığı için onları daha görmediler ancak ya kediyi cıkartıyolar ya da anne kedi kendi çıkıyor. Yavrular birkaç saattir aç olabilir anne kediyi aradım ama bulamadım. Onlara yapabileceğim başka bir şey var mı? (Not: Evde 1 yaşında kısır erkek kedim var anne kediyle kavga ettikleri için alamıyorum. Kedim domuz sesi gibi sesler çıkarıp bize de saldırıyor. Buna da bir çare biliyorsanız lütfen söyleyin.)

1 CEVAP

valla beslenir hiç korkmayın. ben de bahçede 2 yavru kedi bakıyorum 1 aydan sonra anne kayboldu. direkt kitten yaş mama kefir yoğurt verdim.