Kedim Kedimi Yiyor

Mianni

merhabalar, yavru kedim 3 aylik cok sagliklilar. fakat anne kedi işine geldiğinde emziriyor, işine geldiğine kediyi yiyor. baya baya yiyor. boğazından tutup ısırıyor, ve geri kalanını yiyor. dün bahceye bir çıktım önümde yavru kedinin belden aşağısı yok. bugunde baska bir kediyi yemis. lutfen yardim edin acil, neyden kaynaklanabilir? nasil duzelebilir? asla aç kalmıyor.

3 CEVAP

aslihan_e

Bir an önce kısırlaştırın öncelikle.

sunnyv

Veterinere götürmeniz gerekiyor. Aşırı stresten nadir de olsa olabiliyor. Gözetim altında olup düzgün beslenmesi ve stres azaltan ilaçlar verilmesi gerekiyor.

Sabisim

Bence onu hemen kısırlaştırın bir daha doğurmasın.