Kedımı Kısırlastırdım Alısırlar Mı Acıl

34Mine34

Arkadaslar 1,5 hafta once iki kedimi kisirlatirdim evdeki kedilerimle yanyana getirmeye basladim ama diger kedilerim koklayip tisliyor bazen pati atiyor sert olmadan alisirlar mi?

1 CEVAP

Miusova

Kedilerinize ameliyat sonrası klinik kokusu sinmiş ya da hormonsal olarak farklı bir koku salgılayabilirler. Bu koku değişikliği yüzünden diğer kedileriniz tarafından tanınmama ve tepki vermelerine sebep olabilir. Birbirlerine tekrar alışmaları sabır ve zaman isteyecek. Bir süre ayrı odalarda birbirlerinin kokularına adapte olmasına izin verin daha sonra yavaş yavaş birleştirmeyi deneyin.