Kedileri Uzaklaştırma Yöntemleri

Hallocat

Merhaba,sokakta beslediğim 10-15 kedi var bunların 5 tanesi bizim apartmanın kapısına alıştılar bu benim suçum kapıda yemek vermek gibi bir cahillik yaptım,giderek çoğaldılar..Saati gelince sabah akşam geliyorlar,insanların çıkmasına izin vermiyorlar kapıya tırmanıyorlar

7 CEVAP

Hallocat

Komşumuz itip kakıyor zarar gelmemsi için başka yere alıştırmak istiyorum zararsız ne sıkarsam gelmezler

O kadar alıştıkları bir yeri bırakırlar mı bilemiyorum. Başka bir yere alıştırmayı denediniz mi? Tamamen mi bırakacaksınız beslemeyi?

Hallocat

Hayır tabi ki sadece başka yerde besleyeceğim sorunumuz son 1 aydır var

aleyn

önce besleyebileceğiniz başka bi yer bulun sonra her gun besleme saatinizde mamaları göstererek çağırın zaten peşinize takılırlar birkaç gun yaparsanız bunu diğer yere alışırlar. zaten şu anki yerde bikaç gun beslemezseniz artık gelmezler. bir şey sıksanız da açık havada ne kadar faydalı olur bilemedim.

Benim evdeki sirke ve kolonya kokusundan fersah fersah kaçıyor. Dış ortamda yeterli olabilir mi bilemiyorum ama bir deneyin isterseniz

Hallocat

Teşekkür ederim akşam limonlu su dökeceğim bakalım.

Hallocat

Aleyn çağırdığımda bazıları inatla gelmiyor umarım alışıcaklardır