Veteriner

Scot

Bugun kizimi veterinere goturdum ic dis parazit yaplidi.kilosuna bakildi iyi oldugunu soyledi veteriner.aklima sorucak bisey gelmedi.bidahakki gidisimde baktirmam gereken yada sormam gereken bisey varmi acaba

1 CEVAP

VASVIYE

en önemlisi sağlığı kilosu ve sağlığı yerindeyse ne mutlu sana :) eğer garip hareketler sergiliyorsa yada iştahı yoksa tuvaletiini yapmıyorsa bunları sorabilirsin eğer onu yıkayacaksan veterinerine danış derim bunun haricinde herşey normalse soracak bir şey yok demektir