Kedim Etrafa İşemeye Başladı

saintleo

uzun suredir benimle ve ilk defa boyle bir seyle karsilasiyoruz. 1-2 ay once evde bir posetin ustunde sidik benzeri bir sivi gormustuk ama aklimiza bile gelmemisti o derece. ondan sonra da hic gormedim zaten ta ki bu haftaya kadar. once tam kiyafetlerimin uzerine yapacakken yakaladim engel oldum cok ufak yapmisti. bugun de yine bir posetin uzerine cok kucuk bir miktar yapmis sebebi ne olabilir? 1 yasindan buyuk henuz kisir degil elime imkan gecince kisirlastiracagim bir de erkek. simdilik kum kabini degistirecegiz kendisine biraz kucuk gelmeye basladi buyudugu icin onun disinda ne yapilabilir

4 CEVAP

Okan3439

Kısır olmadığı için koku bırakıyor büyük ihtimal diğer ihtimal tuvalet kabı temiz olmayabilir arada kumu komple çöpe atıp kum kabını yıkayınız

figenb

Dişi kedimiz kısırlaştırmadan önce poşet kıyafet ve yatağa sanırım koku bırakma amaçlı çiş yapıyordu. Kısırlaştırdıktan sonra böyle bişey yaşamadık

figenb

Dişi kedimiz kısırlaştırmadan önce poşet kıyafet ve yatağa sanırım koku bırakma amaçlı çiş yapıyordu. Kısırlaştırdıktan sonra böyle bişey yaşamadık

Kardeşim kısırlaştırmazsan kedinizin evin duvarlarına çişiyle Van Gogh un yıldızlı gece tablosunu çizmesi yakındır.