Obez Olma Yolundayız.

Rabike

İki kedimden British olan kısırlaştırdıktan sonra kilo almaya başladı. Şuan öyle bir hal aldı ki poposunu zor temizliyor. Mamayı saatli verelim dedik, tepki olarak yatağımıza çiş yaptı. Proplan sterilized mama yiyoruz. Diyet mamaya geçeyim diyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

7 CEVAP

Gokmen6774

merhaba hangi mamayı kullanıyorsunuz. bir de kedimiz erkek mi dişi mi

Gokmen6774

anladım . Brit Care Hypo-Allergenic Kilo Kontrolllü mamasını önerebilirim. porsiyomları sizin takibinizde olduğu sürece sağlıksız kilo alımı yavaslayacaktır

Rabike

Diyet mama kullanan, marka önerebilecek olan var mı?

Rabike

Kullandığımız mamayı yazdım ilk gönderide. Kedimiz erkek, 3-4 yaşlarında.

Gokmen6774

şuanda kullandığınız mama hangisi

Rabike

Proplan sterilized

CakilYavrukus

Günlük mama seviyesini azaltın. Biraz zor olur ama ölmez açlıktan. Biraz da hareketlendirin kediyi