Kedim Hamile Mi?

Bundan 1 ay 3 gün önce kedimin çifleşmesi oldu ve benim bilgim yok bu konularda kedim de değişiklik göremiyorum normal hayatı gibi devam ediyor birde memesinde kabuklaşma oluşuyor normal mi

3 CEVAP

AlbayFatmanur

Hayır değil. Memede şişlik normal zaten o kadar oluyor. 1 ayda daha belirgin olması gerekirdi. İştahı çok fazla artar, farklı tadlar arar, karın belirgin olacak şekilde şişer. Kusmalarda olabilir.

Kediniz kaç aylık? Erkek kedi kaç aylıktı? Bunlar önemli. Çifleşmenin başarılı olması için

@ AlbayFatmanur kusma yok iştahı hep açıktı zaten dişi ve erkekde 1 yaşındaydı

AlbayFatmanur

Yani tabiki kusma olması şart değil. Bu çiftleşme mevzusu biraz uzunca konuşulması gereken bir olay :) maalesef ilk deneyimi olan kedi sahipleri de bunu anlamakta zorlanıyor. Bazı kediler ilk 1 ay hiç belirti vermiyor. 10-15 gün daha bekleyin.