Kusması Normal Mi?

ilsnr

Merhaba, 4gün önce parazit aşılarını yaptırdığımız kedimiz aşısını yaptırdığımızdan beri doğru düzgün bir şey yemiyordu bugün de kustu. Kusmuğunda 1 tane tenya (kurt) bulduk. Aşıdan sonra böyle olması normal mi yoksa tekrar veterinere mi götürmeliyim? Teşekkürler.

4 CEVAP

ayzenua

Bize aşıdan sonra 24 saat içinde kusma ishal normal, 24 saatten sonra devam ederse veterinerinizle haberlesin denilmişti. Veterinere gitmeniz iyi olabilir

aleynacamgoz

bencede en kısa sürede götürmelisiniz kedilerde kusma ve ishal gibi belirtiler nolursa olsun iyi olmuyor tüy çıkartması dışında, benim kedim de iç parazitten sonra yemek yememeye başlamıştı ve bi günde 100gr kaybetti su kaybı vs oluştu o yüzden çok hassasım ve korkuyorum ishal ve kusmayı duyunca bambaşka şeyler geliyor aklıma en kısa zamanda götürün

Aysetaha

Tenya bulduysanız mutlaka veterinere tekrardan götürmeniz gerekiyo parazit ilacını tekrardan vericek veterineriniz bizim veteriner bu şekilde söylemişti

ilsnr

Çok halsiz zaten gittikçe endişeleniyorum muhakkak götüreceğim teşekkürler