Yaz Aylarında Kuzu Etli Mi ? Balıklı Mı?

mostalker

merhaba iyi aksamlar merak ettigim bir konu vardı yaz aylarında balıklı mama tercih edilmiyor mu? kış aylarında mı daha cok tercih edliyor ? :)

3 CEVAP

Aysetaha

Yazın daha çok tercih edilmesi gerekiyo die duydum herkesten.tavuklu olan mamalar alerji yapabilceği için ama kuzulu mamayı hiç duymadım

Tavuk ve tavuklu mama tuy döküyor ben kışın kullanıyorum tavuklu mamayi şimdi ise nd nin kuzulu yabanmersinlisini veriyorum tuy dokulmesi azaldi balikli mama da azaltır belki o yuzden tercih ediliyo olabilir

mostalker

bız proplan somonlu kullanıyorduk gayet ıyı gelıyorduda yazın balıklı mama alerjı yapar gıbısınden seyler duydum daha cok kuzu etlı tavuklu vs tercıh edlıyormus ama tavukluda vermeyı dusunmuyorum acıkcası, nd kuzu etli kullandık bıze yaramadı cok asırı tuy dokumu oldu :( eğer yazın kuzu etli daha iyi gidiyorsa pro plan kuzu etli kullanacagız yazın tek merak ettigim konu buydu :(