Kedim Yeni Doğurdu Lütfen Yardım Edin Galiba Hasta

Ponii

Kedim dün doğurdu 4 tane yavrusu oldu amma karnında yan taraflarda hala şişlik var,aynı zamanda kedim ağzını açıp köpek gibi nefes alıyor ve bedeni titriyor çok korkuyorum neden ola bilir acaba lütfen yardım edin

5 CEVAP

Minikmuezza

İçerde yavru kalmış malesef kediniz 2 3 gün içinde zehirlenip ölebilir.acil sezeryana alınması lazım bir veterinere gidin ultrasonla baksınlar

Ponii

Artık ağzı açık nefes almıyor ama süt verirken çok hızlı nefes alıyor

bbars

dilini cikarip titremesi yoruldugu icin bir kac gun boyunca rahiminden kanli akinti gelebilir bu normal eger mama yemiyor su icmiyorsa istahsizlik varsa kisacasi veterinere goturmenizi oneririm benim de bahceme 2 gun once kedi dogurdu birsuru veteriner aradim bana 1 gun beklememi onermisti

AlbayFatmanur

İçeride yavru kalmış olabilir. Burada vakit harcamayın, veterinere götürün.

Ponii

Veterinere götürdük amma o üç dörd günde böyle olursa tekrar getirin dedi ve söylediki yeni doğum yaptığı için böyle