Kedim Kafasını Duvara Vurdu

Kedim mutfaktan ses alınca bir anda yataktan kalktı o an ters ve hızlı da kalkınca kafasını duvara vurdu ses geldi biz nasıl kafamızı duvara vurunca ses geliyorsa aynı ondandı sonra saklandı şimdi de uyuyor ne yapmalı

2 CEVAP

Sezgek

Yani saklandıysa sert vurmuş ve canı yanmış belli uyumayı kötü yorumlamamak lazım hemen kediler çok uyur sonuçta uyanınca yemek yemesi yürümesi nasıl onu gözlemleyin kusma titreme gibi bir şey görürseniz acilen vete gösterirsiniz

aslında neredeyse 4 saat oldu mama yedi hatta kuru mama sevmez yediğini gördüm biraz oynattım oynuyordu da ama bilemedim yarın da gozlemlerim bir şeyi yoktur inşallah