Petlebi Dışında Hangi Siteleri Kullanıyorsunuz?

Petlebi disinda ucuz ve güvenilir alışveriş yaptığınız yerler varsa benimle paylasirmisiniz?

5 CEVAP

aleyn

bi ara şu link teki soruda konuşmuştuk epeyce site inceleyebilirsiniz..

Aysetaha

************ *** den alışveriş yapyrm ama petlebiden de aldığım ürünler oldu hepsinden memnun kaldım

burlo

********* ve *******'tan alışveriş yapıyorum fiyatlar diğer sitelere göre çok çok uygun. petlebi'de mama stokları çok çabuk tükeniyor. ne zaman mama almak istesem stokta yoktu... instagramda gördüm bugünün tarihini vermis bir site var daha önce kapanmış çalınmışta olabilir ismi '******' sabah saatlerinde online alışveriş başlar sanırım. sepette %15indirim olacakmış ekstra indirimler dışında yarın bakacağım kullandığım mama-kum-vitaminler varsa alışveriş yapmayı düşünüyorum. göz atabilirsiniz:)

burlo

instagram kullanıcı ismi: ******ailesi

Kedimekim

Ben genellikle *** i kullaniyorum simdiye kadar hic sorun yasamadim aldigim ürunler 2 gune geliyor