Kedimin Kumu Patilerini Yara Yaptı

hayatonr

kedimin kumunu değiştirmek istiyorum eskiden parfümsüz kullanıyordum fakat çok koku yaptığı için parfümlü kuma geçtik ama patileri nasır ve yara oldu farklı bir kuma geçmek istiyorum hangisine geçmeliyim

4 CEVAP

Minminik

proline extra hem tozsuzdur hemde kokuyu emiyor ayrıca karbon kullanın kedi kumu kokusu için Active Clean Plus Kedi Kumu Koku Giderici

En iyisi bence ever clean tavsiye ederim

dumanvecasper

Everclean her bütçeye uygun değil. Ben toi moi veya basteti öneririm. Bastet biraz çok dağılıyor fakat onun dışında iyi

CakilYavrukus

Proline extra veya toi moi. Çok sayıda stokladım mesele bol kum koymak ve günde 2 kez temizlemek. O zaman kokmadığını görürsünüz koksa da iyice kafanızı yaklaştırınca alırsınız sadece