Kısır Erkek Kedi

Eliflokummm

Merhaba kedimi yaklaşık 2 yıl önce kisirlastirdik ama evde beyaz oyuncak bir ayıcık var onu ağzında taşıyor, yalıyor ve onunla boğuşur gibi yerde yuvarlanıyor mırıldanarak tuhaf sesler çıkarıyor 🙄 acaba bu erkek kedilerde normal bir durum mu endiselenmeli miyiz? bilemedim.

1 CEVAP

ssedef28

evet normal benim dişi kedimin de çok sevdiği ağzında taşıyıp deli gibi miyavladığı bir oyuncağı var gece bazen sesine uyanıyorum baktığımda ağzında pengueni taşıyor. avcılık içgüdüsüyle yapıyorlar