Hamile Kedimden 1 Haftadır Sümüksü Akıntı(Fotograflı)

Yusufp

Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce sormuştum fakat pek cevap veren olması.
Kedimden yaklaşık bir haftadır sari akınti geliyor kendi temizleyemediği için ben temizliyorum banada biraz zor temizlettiriyor ama hallediyorum.
Basina daha önce böyle bir olay gelen oldu mu? Vet. Sorduk normal dediler kedimde gayet huzurlu ve iştahı açık birkaç gün içimde doğurur muhtemelen bilemiyorum ne zaman doğurur. Sizce normal mi bu aktıntı

2 CEVAP

Emirrckr

Hamile kediden akıntı daha önce hiç rastladığım bir durum değil.
Birkaç veteriner hekime danışsanız mı acaba?

Yusufp

karnındaki yavru sayısı fazla olduğu için olabilirmiş böyle akıntılar