Böcek Sorunu

Tuanaalsk

Arkadaşlar kedim eve giren küçük büyük her böceği öldürüp yemeye çalışıyor gördükçe alıyorum tabiki önünden ancak ben görmeden yiyor olabilir bu bir sorun oluşturur mu yani böcek zehirliyse filan

2 CEVAP

Minminik

parazit uygulamaları için veterinere gidin durumuda söyleyin iç parazit özellikle 2-3 ayda 1 kere yapılsın.

ssedef28

böcekler zehirli olabilir zehirli olmasa bile belediye ilaçlama yapıyor ilaçlanmış böceği yerse zehirlenebilir. zehirlenme dışında parazit olabilir aşılarını düzenli yaptırıyorsanız bir sorun olmaz. biz de birkaç aydır hamamböceğiyle uğraşıyoruz evi ilaçlattık yine bitmediler her gün 1 kesin max 2 tane çıkıyor kedim sayesinde fark ediyoruz ağzına alıp ordan oraya taşıyor :D