İki Anne Kedi Birbirinin Yavrularini Emziriyorlar

bbars

Bahçemde iki hafta önce doğum yapan kedi ve birkaç gün önce doğum yapan kedi yavrularını iki haftalık doğum yapan kedinin oraya taşınmış şu an bütün yavruları emziriyorlar iki anne kedi de bu bir sorun teşkil eder mi yapmam gereken bir şey var mı

2 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Hiçbir sorun teşkil etmez. Hatta şanslısınız bile. Her yavru için aralarından seçim yapabilecekleri iki katı sayıda meme ucu var, daha ne istesinler ki? :)

Bol patili günler dilerim.

AlbayFatmanur

Merhaba, hiçbir sorun olmaz. İçgüdüleri ile hareket ettikleri için, doğru olanı aslında çoğu zaman yapıyorlar bu kainatin melekleri :) bırakın emziriyorlarsa emzirsin süt anneler.. ☺️