Hamile Kedim İçin Nasıl Bir Yer Hazırlamalıyım

Duman0

Sokağa salınmış mavi bir rus kedim var ve hamile kalmış tuvalet ihtiyacını bahçede hallediyor şuan ortalama 1 aylık onun için evime nasıl bir yer hazırlamalıyım

2 CEVAP

Rahat girip çıkabileceği kutu da olabilir içine yumuşak bir örtü sererseniz çok iyi olur oraya alışma süreci olsun alışsın oraya tabi illa alışacak diye bir şey yok doğumu evde halinin üzerine bile yapabilir benim ki öyle yaptı:D

Rahat girip çıkabileceği kutu da olabilir içine yumuşak bir örtü sererseniz çok iyi olur oraya alışma süreci olsun alışsın oraya tabi illa alışacak diye bir şey yok doğumu evde halinin üzerine bile yapabilir benim ki öyle yaptı:D İtalik Yazı