Acil Kedimin Hamile Olup Olmadığını Nasıl Anlarım

Yrnnnq

Kedimi sahiplenmemim üstünden 22 gün geçti ve karlı şişti daha önceden çiftleşmiş ve 6. Kattan düştüğü için rahimiyle ilgili bir sorun varmış ameliyat ettirmişler sahiplendiğim kişi sonrasında bugün veterinere gitmiştim ve kediyide veterinerden sahiplenmiştim. Kendisi bana kedinin oradaki kedilerle çiftleşmiş olabilir dedi doğumun onun için sıkıntılı olduğunu söyledi ve bebekleri varsa aldırmamız gerektiğini söyledi. Bu sabah konuştum ama kediyi oraya götürme fırsatım olmadı bu gecede aklıma takıldı hamile kedisi olan varmı acaba bu gibi durumlarda kediler ne gibi haraketler sergiliyorlar. Ben sahiplenmeden önce çiftleşmiş olabilir çünkü kediye baktığımda kilo felan aldı ve fazla yiyip fazla tuvalete çıkıyor .

4 CEVAP

Emirrckr

İştahı artar,giderek uyku süresi artar.
Karnı belirginleşmeye başlar ama kilo alımından,yağ tutumundan daha farklı bir şişlik olur.(yani belli bir bölgede.)
Ayrıca meme uçları pembeleşir,iyice farkedilir hale gelir.
Bunlar hamilelik belirtilerinden.
Yine psikolojik olarakta daha fazla ilgi ihtiyacı,aşırı sürtünme veya tam aksine aşırı tedirginlik gözlenebilir.

Ketonmanya

Merhabalar.

Doğumun onun için sağlık sorunlarına sebebiyet verecek olması gibi bir istisnai durum varken hamileliği gözlemsel olarak ihtimallere dayandırmak yerine bir kliniğe götürüp ultrasonla baktırarak kesin bir teşhiste bulunmanız gerekir bence.

Bol patili günler dilerim.

Emirrckr

Yani bencede madem sakıncalı bir doğum,
Ne yapıp ne edip görüştüğünüz kliniğe gidin ve ultrasonla bakılsın.
Ayrıca zaten hamile olmasa bile kızgınlığa illa ki girecek,bu yüzden sonuç ne olursa olsun kısırlaştırın,hayvan da rahata ersin.

Yrnnnq

Daha önceden hamile kaldığı için memeleri şiskin ve pembe ucları biraz karninin yaninda var sişkinlik ama kiloda almis diye suphelendim memelerinden sutte gelmiyor dpkundugum zaman psikolojik olarak normal bir şeyide yok tüyleri uzun olduğu için meme uçları çok belli etmiyor