Kedi Tuy Kusma?

Penthe

Son 2 aydir tuyleri inanilmaz dokuluyor malt kullanmama ragmen tuy kusuyor baska ne yapabilirim?

9 CEVAP

Düzenli olarak tarayabilirsiniz

Malt olarakta hairlax gerçekten tüy konusunda çok işe yarıyor

Ahudr

Hangi mamayi kullaniyorsunuz bazı mamalarda tetikliyor mesela proplan somonlu da çok sikayet var bu aralar.Tuy yumaklarini dıskı ile atması icin de vitasigna hairlax macun tavsiye ederim soya alerjisi yoksa.

Ahudr

Bir de baska bir baslikta kuru sampuan aldiginizi yazmissiniz o markada ciddi sorunlar yasayanlar var eger surekli kullandiysaniz mutlaka kedinize mini bir check up yaptirin.

Ahudr

Soyledigim malti kullanin mutlaka etkisini hemen farkedeceksiniz vitasigna hairlax diski yoluyla atacak yumaklari

Ahudr

Hayir daha iyi hatta en azindan uzerindeki dokulmek uzere olan tuyleri midesine almasini engellemis olursunuz

Penthe

Kuru sampuanin zararli oldugunu duyunca kullanmadim sadece iki kez kullandim.
Bebekliginden beri nd kullaniyorum balik ve tavuk olarak 6 ayda bir degistiriyorum su an balik kullaniyor
Malti vetpluss kisirlastriilmis kediler icin. Ise yaramio ki kusuyor.
Taragimiz furminator her gun kullanmamda bi sakinca var mi?

Gokmen6774

hairlax ın internet satısı yok herhalde. yalnızca veterınerden mi bulabılırız?

Penthe

Tesekkurler hemen alacagim
Her gun taramam da bi sakinca var mi yuzeysel geciyorum bazen