Malt Macun

Cikobon

7 aylık kedime kullanabileceğim yaşına uygun ve içeriği güzel malt macun öneriniz var mı

10 CEVAP

Gokmen6774

hairlaxı internet satısında bulamadım yalnızca veterınerlerde mı bulunuyor?

Ozlemkopuk

9 aylık kedime baslarda supravet aldım beğenerek yedi yaklaşık 3 aydır buradan vetsplus aliyprum onu da bayılarak yiyor simdiye kadar hiç kusmadi kumunu temizlerken kakasında tüyleri görebiliyorum biz oldukça memnunuz

hellothere

veterinerimizin tavsiyesiyle veda kullanıyoruz hairlax de güzel diye biliyorum gimcat önermiyorum

Biz hairlax kullanıyoruz ve memnunuz

Istina

Malt ta kriter malt orani ve diger icerikler tabi ama birde kedinin kusma vs dereceside önemli.
Mesela ben tum maltlardan sonra ayda 1 verilen Bolo Via ile anca cozum bulmustum.
Vet plus lar da iyi guvenli icerik yeterli gelirse tabi.. su an versele oropharma kullaniyorum memnunum. Onu da bolo bi donem cikmadi oyuzden almsitim ama ii bi malt.

Ahudr

Evet

Ulak

bizim denemediimiz malt kalmadı hiç bir maltı yemedi hep zorla malt yedirdik. en son Pharmax ın maltını denedik (sanırım içerigindeki ciğer aromasından dolayı) sadece onu yedi . 3 aydır kullanıyoruz bi sorun yaşamadık. kullanmış olduğunuz mamanın tüy yumağı önlemeye yardımcı içeriğe sahip olması da exkra yararlı olacaktır. özellikle mevsim geçişlerinde kedilerin daha sık taranması da daha fazla tüy yutmasının önne geçecekir.

Cikobon

Vetplus kitten mi kullanıyorsunuz

Ozlemkopuk

Kısırlaştırılmış olanı kullanıyoruz kısır olduğu için

CakilYavrukus

4 yaşında kedimiz 7. Ayından itibaren düzenli Gimcat malt ve vitamini ayrı ayrı yediriyoruz. Doğrudan faydasını çok gördük zararını da hiç görmedik. Yoğun tüy dökme dönemlerinde kakadan tüy bolca çıktığı gibi aynı zamanda kedi midedeki tüyü de kusabiliyor bu durum kafanıza soru işareti oluşturmasın.