Arkadaşlar Kedimin Poposu Şiş Lütfen Bir Bakın

omerlex55

Kedimin popusu şiş yeni geldi eve kaka yapamıyor işiyor hep büyük bş sorunmu kendisi halledermi 50 günlük daha yürürken kocaman belli oluyo zaten kaka yapmaya çalışıyo ucunda kaka geliyo ama çıkartamıyo sanırım napmalı?

5 CEVAP

aysegunerr

Hala yapamazsa arkadaşlarında dediği gibi 7/24 açık olan bir veterinere götürmelisiniz.

emrezrtrk

Biraz zeytinyağı verin diycem ama kediniz çok küçük bence nöbetçi bir veterinere gidin bayram dolayısıyla bazı veterinerler kapalı oluyor

omerlex55

Zeytinyağını nasıl yddiriyorsunu,z

aleynacamgoz

şırınga yardımıyla 0.5 cc falan verebilirsiniz ama poposunun şiş olması bence normal bi durum değil 7/24 açık veterinerlere gitmenizi öneriyorum

aysegunerr

Bir pamuğu ılık su ile ıslatıp göbeğine ve poposuna hafif hafif masaj yapın. Başka bir pamuğa birazcık zeytinyağı döküp poposuna masaj yaparak siz yaptırabilirsiniz kakasını. Nasıl yapcağım masajı derseniz videosu vardır mutlaka.